Psychoterapia ONLINE

Zapraszam na konsultację z psychologiem online

jeśli:

  • odczuwasz lęk, obniżony nastrój, brak poczucia bezpieczeństwa w związku z występującą epidemią koronawirusa
  • potrzebujesz pomocy w trapiących się problemach teraz i nie chcesz czekać do momentu aż będzie można się swobodnie poruszać
  • mieszkasz/przebywasz za granicą lub znajdujesz się w podróży

Zgłoś się na konsultację online. 

 

W takiej formie pracy najpierw będę chciała poznać problem, z jakim się zgłaszasz. Zadam kilka pytań i zaproponuję formę pomocy. Istnieje możliwość późniejszej kontynuacji terapii w formie fizycznej.

Ta specyficzna forma kontaktu jest z powodzeniem realizowana przez psychoterapeutów i psychologów w czasie trwania epidemii i przynosi konkretne rezultaty.

 

Skuteczność terapii online potwierdzona badaniami naukowymi

Większość wyników badań potwierdza fakt, że osoby korzystające z terapii za pośrednictwem Internetu, po jej zakończeniu, czują się i funkcjonują lepiej niż przed terapią. Dalsze dane wynikające z badań pokazują, że psychoterapia poprzez rozmowę wideo jest tak samo skuteczna jak ta prowadzona w gabinecie. W większości grup porównywanych przez badaczy nie odnotowano znaczących różnic w skuteczności terapii tradycyjnej i i online.

W opisie tego akapitu korzystałam z następującego źródła: Artykuł Delivery of Evidence-Based Psychotherapy via Video Telehealth, Daniel F. Gros & Leslie A. Morland & Carolyn J. Greene & Ron Acierno & Martha Strachan & Leonard E. Egede & Peter W. Tuerk & Hugh Myrick & B. Christopher Frueh, 7 July 2013.

Podczas spotkania online zapewniam dyskrecję i poufność tak samo jak podczas tradycyjnej formy spotkania.

Spotkanie jest realizowane poprzez Skype i trwa 50 minut.

 

Umów wizytę pod numerem telefonu 511826562

lub pisząc wiadomość na adres mailowy: kamilaakazmierczak@gmail.com